OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kampan za_prava_cestujicich_ikoKampaň Generálního ředitelství Evropské komise pro mobilitu a dopravu za práva cestujících v letecké a železniční dopravě končí a s koncem roku 2011 končí i informační Evropské komise za práva cestujících. 

V České republice se v rámci této kampaně uskutečnila řada akcí pro veřejnost (informační kampaně na letišti, informační stánky v Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Brně a Pardubicích, konference v Ostravě), během nichž se mezi cestující z ČR i EU rozšířilo více než 5000 letáků a dalších materiálů.

REKLAMA

Významným komunikačním nástrojem kampaně se stal internet. Logo kampaně a informace pro cestující  o jejich právech doplnily webové stránky dopravců, letišť, médií, institucí, např. Drážní úřad či Úřad civilního letectví, řada cestovních kanceláří, případně organizací, které pečují o práva osob s handicapem.

letit

V případě nejasností mohou cestující stále kontaktovat bezplatnou linku na Europe direct (00 8000 6789 10 11), kde se v případě potřeby dozvědí, kdy mají nárok na finanční kompenzace, jak postupovat při poškození či ztrátě zavazadel apod.

Více informací také můžete naleznout na webových stránkách kampaně: ec.europa.eu

passenger logo_cs_lr


Úspory energie sledujte na EnergyTV

Informace pro gurmány a milovníky jídla na Vysočině - Vysočinachutná

Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

 

REKLAMA