OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM

hazena 01V sobotu 10. září 2011 odpoledne odehráli muži "A" Humpolce utkání 2. ligy ve Studénce s Albrechtičkami a v neděli 11. září 2011 dopoledne sehráli muži "A" Humpolce další utkání 2. ligy v Oseku nad Bečvou. K zápasu 3. kola 2. ligy odcestovali muži "A" Humpolce až do Studénky, kde je netradičně hostil tým Albrechtiček, který nemohl hrát na svém hřišti z důvodu obecních oslav, které v té době probíhaly na hřišti v Albrechtičkách. Utkání se hrálo před prázdnými tribunami, z Albrechtiček nepřicestoval do Studénky ani jeden divák.

První polovina zápasu se povedla lépe Albrechtičkám, které si vypracovali do přestávky čtyřbrankový náskok. Hráčům z Humpolce se znamenitě povedla úvodní desetiminutovka druhé části hry, kdy Humpolec ani jednou neinkasoval a naopak dokázal vstřelit tři branky. Domácí najednou vedli pouze o jedinou branku, nicméně ve zbývajících dvaceti minutách dokázali severomoravané ztracený náskok opět získat.

V zápase 4. kola 2. ligy čekal na muže "A" Humpolce nováček soutěže z Oseku nad Bečvou. Úvod patřil domácím, kteří postupně vedli 1 : 0, 2 : 1 a 3 : 2. poté se zadařilo Jiskře, která v polovině první části hry vedla 5 : 3. V dalším pokračování utkání se však střelcům Humpolce vůbec nedařilo. Do přestávky ještě díky výborné hře humpolecké obrany byl stav vyrovnaný, domácí získali nejtěsnější náskok až několik vteřin před koncem prvního poločasu, když dokázali úspěšně proměnit nařízený trestný hod. Kdo čekal, že i po příchodu z kabin bude střetnutí vyrovnané, tak se pořádně mýlil, domácí začali najednou dávat branku za brankou a v podstatě v polovině druhé části hry bylo jasné, že oba body zůstanou na Hané.

Obě družstva humpoleckého mladšího žactva zahájila úvodními mistrovskými turnaji další ročník soutěží jihomoravského oblastního přeboru. Zatímco děvčata dokázala na turnaji v Humpolci získat dva body, tak chlapci triumfovali na turnaji na hřišti Drakenu Brno, kde všechny své zápasy dokázali vyhrát!