OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FC Vysočina čeká těžká prověrka v Liberci

fc vysocina logoKaždý klub čeká během Gambrinus ligy série dvou utkání v řadě na půdě soupeře. Vysočina si tento náročný dvojzápas odbude už tuto neděli 19. srpna, kdy se představí na horké půdě mistrovského Slovanu Liberec. Duel od 15:00 hodin přenáší přímý přenosem Nova Sport.

Číst dál...

Cyklo Hobby Rynárec vás zve na 6. ročník Rynárecké bejkovny

cyklistaCyklo Hobby Rynárec vás srdečně zve již na 6. ročník závodu pro širokovou veřejnou s názvem Rynárecká bejkovna, který se uskuteční 8. září 2012 v obci Rynárec. Závodu se mohou zúčastnit i ti nejmenší až po dospělé. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOPOZVÁNKU OD POŘADATELE RYNÁRECKÉ BEJKOVNY VÁCLAVA HUNALA.

Číst dál...

FC Vysočina se v neděli představí v Hradci

fc vysocinaFotbalisty FC Vysočina v neděli čeká tradiční soupeř. Tedy tradiční z pohledu druholigových sezón, neboť v Gambrinus lize se jihlavský tým střetne s Hradcem Králové poprvé. Narazí na sebe dva týmy, které do týmu úspěšně zařazují své odchovance a jejichž prioritou je záchrana elitní soutěže.

Číst dál...

FC Vysočina posílí defenzívu

fc vysocina logoNecelé dva týdny před startem Gambrinus ligy ještě kádr FC Vysočina nemá konečnou podobu. Prochází dílčím zeštíhlením, zároveň však sportovní vedení klubu hledá vhodné hráče pro posílení defenzívy. „Ještě před víkendovou generálkou bychom rádi dotáhli příchod maximálně dvou posil pro defenzivní posty sestavy. Vyloučit nelze ani další odchody hráčů, kteří se neprosadí do užšího kádru,“ blíže nespecifikoval sportovní manažer Josef Jinoch.

Číst dál...

Fotbalisté Jihlavy zahájili přípravu bez kouče Komňackého

 

fc vysocina logoFotbalisté Jihlavy zahájili v pondělí přípravu před návratem do Gambrinus ligy bez hlavního trenéra Františka Komňackého, který je nyní jako asistent reprezentačního kouče Michala Bílka na ME. Na úvodním tréninku byli i gólman Jan Hanuš a slovenský stoper Marián Štrbák, které bude klub testovat.

Číst dál...

FC Vysočina zbrojí na těžké boje v Gambrinus lize

 

fc vysocina tymSvoji přípravu by měli zahájit i fanoušci! Minimálně tím, že si prostřednictvím permanentky zajistí, které budou v prodeji od 25.6., své místo na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Jeho kapacitu pro nejvyšší soutěž budou tvořit výhradně místa k sezení, která lehce přesáhnou počet 4.000 sedadel.

Číst dál...

REKLAMA