Dva sražení chodci skončili o víkendu v nemocnici
- Podrobnosti
- 11. 8. 2014 10:59

Dva chodce v neděli na silnici srazilo auto. Na Havlíčkobrodsku tento osud potkal podnapilého mladíka, na Žďársku devítiletou dívku. Oba skončili v nemocnici.
PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM
Dva chodce v neděli na silnici srazilo auto. Na Havlíčkobrodsku tento osud potkal podnapilého mladíka, na Žďársku devítiletou dívku. Oba skončili v nemocnici.
Policisté z dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyjížděli ve čtvrtek večer krátce po dvacáté hodině vyšetřovat okolnosti dopravní nehody, ke které došlo na sjezdu z dálnice D1 na 141. kilometru u Velkého Meziříčí ve směru na Prahu.
Hasiči na Vysočině řešili v průběhu prvního pololetí letošního roku 3200 událostí, což je o 434 událostí méně, než ve stejném období roku 2013. Klesl počet výjezdů k dopravním nehodám, naopak narostl počet zásahů u požárů. Mluvčí Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina Petra Musilová popsala také, co hasiči dělají nad rámec svých pracovních povinností, a prozradila, jaké kuriózní případy museli její kolegové v uplynulých měsících řešit.
K více než jedné stovce událostí v souvislosti s počasím vyjížděli hasiči na Vysočině od nedělního poledne do úterního rána. Největší nápor práce a událostí přitom zaznamenali v neděli odpoledne. Během nedělního večera a noci se situace postupně uklidňovala. Vůbec nejhorší situace byla na Žďársku, problémy se ale vyskytly i v jiných částech kraje.
Během pouhých tří hodin zjistili policisté na dálnici ve dvou úsecích s omezeným provozem pětatřicet přestupků.