REKLAMA

Miroslav Lunga, nar. 13. 1. 1984, trvale bytem K.Vary, ul. Vítězná 72

 

REKLAMA

 

Karlovarští kriminalisté pátrají po pohřešovaném 35letém muži z Karlových Varů, který je cca 178 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči, hnědočerné kadeřavé vlasy a střih vousů strniště.

Po pohřešovaném muži pátrá jeho družka, která ho viděla naposledy dne 15. 3. 2019 ve 23:00 hodin v místě trvalého bydliště. Důvod odchodu z domova není znám. Nelze vyloučit, že by pohřešovaný muž mohl mít psychické problémy. Vyprávěl, že by chtěl žít sám v přírodě a sledoval i dokumenty, jak lze samostatně bez pomoci přežít v přírodě. Do dnešního dne o sobě nepodal žádnou zprávu, nemá u sebe žádné doklady ani mobilní telefon. Pohřešovaný může být dezorientován a předpokladem je, že by mohl být kdekoliv umístěn např. ve zdravotnickém zařízení, případně v psychiatrické léčebně jako osoba bez známé totožnosti.

Naposledy měl pohřešovaný muž černé kalhoty, černé boty, zelenou mikinu s kapucí a šedou zimní bundu s motivem maskáčů. Zvláštním znamením je zlomenina pravé ruky, má odlehčenou zelenou sádru, kterou si však mohl sundat.

 

REKLAMA