Jako atraktivní a k návštěvníkům vstřícné místo se bude město Zlín prezentovat v roce 2019 na sedmi veletrzích cestovního ruchu. Pět z nich se uskuteční na území České republiky, jeden na Slovensku a jeden v Polsku.


„Veletrhy patří mezi důležité prostředků podpory cestovního ruchu. Navštěvují je nejenom potencionální turisté, ale také třeba zástupci cestovních kanceláří. Všem máme co nabídnout, od unikátní funkcionalisté architektury přes nádhernou zoologickou zahradu po jedinečnou a pestrou gastronomii, ve které se projevuje vliv regionů Slovácka, Valašska a Hané,“ sdělila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu zlínského magistrátu.

REKLAMA

Na veletrzích cestovního ruchu se město dlouhodobě prezentuje za podpory Centrály cestovního ruchu Východní Moravy (CCRVM). Spolupracovat s touto krajskou organizací bude i v letošním roce. Jeho prezentace na veletrzích se proto uskuteční v expozici Zlínského kraje. CCRVM bude také město Zlín propagovat i na řadě dalších veletrhů, pro které radnice dodá potřebné materiály.


Seznam veletrhů na rok 2019, na kterých se bude prezentovat město Zlín:
GO a Regiontour, Brno (17.1 ledna - 20. ledna)
ITF Slovakiatour, Bratislava, Slovensko (24. ledna - 27. ledna)
Dovolená a Region, Lázeňství, Ostrava (1. března - 3. března)
Infotour a Cykloturistika, Hradec Králové (8. března - 9. března)
FOR BIKES, Praha Letňany (29. března - 31. března)
Zabrze, Polsko (duben)
ITEP Plzeň (září)

REKLAMA