OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Češi na předvánočních nákupech utráceli více než vloni

vanoceŘada obchodů uvádí, že předvánoční prodeje vzrostly ve srovnání s loňským rokem až o 50 procent. Jak vyplynulo z ankety GE Money Bank, o které banka informovala v pondělí, trendem se staly nákupy praktických dárků, využívání akčních nabídek a online nakupování vánočních dárků.

Číst dál...

VIDEO: Odpočívadla u dálnice D1 jsou častým terčem zlodějů

dalnice_zimaRozsáhlou preventivní akci s názvem Auto není trezor ani výkladní skříň spustili policisté z Dálničního oddělení policie ve Velkém Beranově ve spolupráci s Preventivně informačním oddělením Krajského ředitelství polici kraje Vysočina. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ Z POLICEJNÍ PREVENTIVNÍ AKCE S NÁZVEM AUTO NENÍ TREZOR ANI VÝKLADNÍ SKŘÍŇ! 

Číst dál...

Policisté se zaměřili na kontrolu sběren

policie_Policisté z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zrealizovali v uplynulých dnech policejní akci s názvem „Sběrna“. Akce se zaměřila na kontrolu provozoven, ve kterých probíhá výkup druhotných surovin. Policisté pátrali zejména po věcech souvisejících s trestnou činností.

Číst dál...

Vychází první číslo časopisu pro držitele Rodinných pasů

Pro osm tisíc uživatelů Rodinných pasů na Vysočině vychází v prosinci první číslo krajského časopisu Vysočinka. 24 stránek plnobarevného vydání nabízí rozhovory, tipy na výlety u nás i v partnerském regionu Dolní Rakousko, recepty na vánoční cukroví nebo popisy zajímavého balení dárků. 90% nákladů spojených s redakční činností uhradí kraj z úspěšného přeshraničního projektu.

Číst dál...

Sýkorky potřebují pomoc

krmitko_ptaci_ikonaSněhová kalamita nezpůsobila  mnoho problémů jen lidem, ale komplikuje život i volně žijícím živočichům. „Při takovém množství sněhu  potřebují lidskou pomoc asi nejvíce drobní pěvci a vodní ptáci, “ vysvětluje  Pavel Koubek z ochranářského sdružení Zelené srdce. Sýkorkám a dalším drobným pěvcům lze pomoci přikrmováním ve vhodném krmítku.

Číst dál...

Dvě loupežná přepadení na Vysočině: Policie prosí o pomoc!

policie_auto_otevreneBěhem dvou dnů vyšetřují kriminalisté na Vysočině dvě loupežná přepadení.  Při loupežích nebyl naštěstí nikdo zraněn. V obou případech si lupič vybral prodejny v menších sídlech. Včera přijali kriminalisté oznámení od vedoucí prodejny potravin na v obci Habry na Havlíčkobrodsku,  že jejich prodejnu přepadl neznámý maskovaný muž a vynutil si vydání tržby. Neznámý pachatel byl maskovaný pleteným šátkem.

Číst dál...

REKLAMA