OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Armáda spásy spustila na pomoc Japonsku unikátní celosvětovou charitativní aplikaci přes Facebook

japonsko_zemetreseniProstřednictvím Armády spásy v České republice a nové unikátní globální Facebookové aplikaci \"Unite to Help Japan\" může kdokoli na světě finančně pomoci obětem japonského zemětřesení a tsunami.  Veškeré peníze získané díky této aplikaci získá Armáda spásy v České republice, která všem dárcům garantuje, že půjdou jen do Japonska.

Číst dál...

MINISTR DOBEŠ: Dodávám krajům odvahu dělat nepopulární kroky

dobes_ministr_skolstviÚterní návštěva ministra školství, mládeže a tělovýchovy Josefa Dobeše na Vysočině byla faktickým dokladem jeho rozhodnutí podpořit zvažované krajské změny v systému středního školství napříč celou republikou. Ministr chce dodávat odvahu vedením i zastupitelům krajů k efektivizaci a redukci sítě středních škol. Jen tak je podle něj možná reforma školství, která by mohla mimo jiné vyřešit stále klesající naplněnost škol a především změnit financování.

Číst dál...

Vysočina posílá finanční pomoc Japonsku

penize_rozpocetKrajští zastupitelé v úterý na návrh hejtmana Vysočiny Jiřího Běhounka schválili třistatisícovou finanční podporu japonskému lidu v oblastech postižených následky ničivého zemětřesení. Finanční dar na pokrytí naléhavých základních potřeb tamních obyvatel kraj zašle na speciální sbírkový účet Velvyslanectví Japonska v České republice.

Číst dál...

REKLAMA