OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

ZDRAVOTNICTVÍ: Situace na Vysočině se nemění. Lékaři trvají na svých výpovědích

doktor_pomuckyHejtman Vysočiny Jiří Běhounek se v pondělí setkal plánovaně s řediteli všech pěti krajských nemocnic ve věci dalších řešení důsledků výzvy Děkujeme, odcházíme! "Musím, ač nerad, konstatovat, že personální situace podložená podanými výpověďmi, se v našich nemocnicích nezměnila. Nezaznamenali jsme žádný posun a nejsou žádné náznaky z řad lékařů, že by mohlo dojít ke zvrácení jejich rozhodnutí," konstatoval hejtman Jiří Běhounek.

Číst dál...

Vysočinou otřásl teplotní skok o téměř 15 stupňů Celsia

zima_teplomerV neděli se rtuť na teploměrech Vysočiny pohybovala vysoko nad nulou. V pondělí však čekal na všechny obyvatele kraje Vysočina teplotní propad o 15 stupňů Celsia. Po nedělním maximu 11,1°C, který naměřil v Jihlavě amatérský meteorolog Petr Janoušek, se Vysočina probudila do -4,6°C.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté na Vysočině loni vyšetřovali devět vražd

policie_vrazdaDevět zločinů vraždy vyšetřovali loni kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. V pěti případech už u příslušných soudů padly za tyto zločiny tresty, informovala agenturu Mediafax Dana Čírtková z krajského ředitelství policie. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O OSM LET STARÉ VRAŽDĚ V PACOVĚ, KTEROU SE PODAŘILO ROZPLÉST V LETOŠNÍM ROCE!

Číst dál...

REKLAMA