OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pátek byl Evropský den tísňové linky 112

hasici_kopisV pátek 11. února jsme si již počtvrté připomenuli Evropský den tísňové linky 112. Prostřednictvím tohoto jednotného evropského čísla tísňového volání se mohou lidé v nouzi dovolat pomoci záchranářů, a to ve všech státech Evropské unie. V České republice obsluhují tuto linku Hasičské záchranné sbory krajů.

Číst dál...

Česko potrápí náledí a ledovka

zima_silnice_ledovkaNa území České republiky se vyskytne náledí a ledovka, varují v pátek meteorologové na webových stránkách Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Výstraha platí do soboty 12 hodin.

Číst dál...

Vysočina zavítala na veletrh Holiday World již poosmé

veletrhVysočina spolu s jedenácti spoluvystavovateli a partnerským regionem Zakarpatské oblasti Ukrajiny se už zítra začíná prezentovat na jubilejním 20. ročníku středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World. Až do neděle bude krajská organizace Vysočina Tourism nabízet odborné i laické veřejnosti inspiraci a zajímavé informace o příležitostech trávení dovolené v regionu na pomezí Čech a Moravy.

Číst dál...

Zimní Vysočina je každému na dosah

lyzovaniSvou zimní částí pokračuje Mediální kampaň turistického regionu Vysočina, která odstartovala v první polovině minulého roku a bude pokračovat až do února 2012. Cílem kampaně je seznámit obyvatele sousedních regionů s výhodami trávení volného času na Vysočině a nabídkou turistických služeb a možnostmi rodinné dovolené v našem kraji. Na tento účel bylo vyčleněno celkem 10 mil. Kč z toho 9,2 mil. Kč činí dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Číst dál...

Na dálnici vypadly z nákladního vozidla dva nájezdy, ty poškodily devět vozidel

2V úterý 8. února jel řidič nákladního vozidla Scania s návěsem po dálnice D1 ve směru na Brno. Vlivem špatného zajištění se z automobilu před osmou hodinou ráno při jízdě samovolně uvolnil náklad. Na 119.km a následně 124.km z něho na komunikaci spadly dva ocelové nájezdy, které postupně poškodily další jedoucí vozidla. Prvotní informace byla, že na obou místech došlo k poškození celkem osmnácti vozidel.

Číst dál...

REKLAMA