OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj má připravené další čtyři dopravní akce k financování z evropských fondů

dalniceKraj Vysočina připravuje další čtyři velké dopravní projekty, o jejichž podporu z ROP Jihovýchod chce letos požádat . Na stavby v celkové hodnotě 573 miliony korun by Evropské unie měla přispět částku zhruba 487 milionů korun, což představuje 85% způsobilých výdajů. Po rozhodnutí vlády zrušit státní dotace pro projekty předkládané kraji je váha zbylých výdajů na krajském rozpočtu.

Číst dál...

Vysočina pokračuje ve spolupráci se Champagne - Ardenne

kraj_vysocina_logoKraj Vysočina zdařile pokračuje ve spolupráci s partnerským francouzským regionem Champagne – Ardenne i v roce 2011. Nový společný projekt obou regionů s názvem „Škola a firma ruku v ruce“ je zaměřen na zlepšení středoškolského vzdělání. Do spolupráce se zapojily neziskové organizace kraje Vysočina. Pro management středních škol jsou připraveny společné semináře za účasti zástupců francouzských škol.

Číst dál...

EXKLUZIVNÍ FOTO: Zloděj ukradl nepozornému řidiči z auta věci za více než 150 tisíc korun

4Neuvěřitelná nepozornost. Tak by se dala popsat krádež z čerpací stanice na dálnici. Ve středu 26. ledna odcizil neznámý pachatel na čerpací stanici na 122 km dálnice D1 ve směru na Brno peněženku. Řidič vozidla Nissan X-Trail zastavil po šesté hodině večer u tankovacího stojanu. Z automobilu vystoupil a odešel k jeho zadní části. V době, kdy řidič tankoval pohonné hmoty, přišel k vozidlu neznámý muž a otevřeným okénkem z něho odcizil peněženku. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE PŘÍMO Z KRÁDEŽE.

Číst dál...

VIDEO: Do konce týdne bude jasné, kolik lékařů na Vysočině zůstane

nemocnice_jihlavaHejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek po jednání s vedením pěti krajských nemocnic oznámil, že nastal čas volby jiné formy protestu a prosí lékaře na Vysočině, aby zvážili stažení svých výpovědí a vrátili se pomáhat pacientům v nemocnicích. Ředitelé krajských nemocnic potvrdili, že lékaři mají plnou jistotu možného návratu zpět na stejné místo, ze kterého dali výpověď. UVNITŘ ČLÁNKU MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZÁZNAM CELÉ TISKOVÉ KONFERENCE KRAJE K SITUACI V NEMOCNICÍCH.

Číst dál...

REKLAMA