OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Po rotopedové cestě na Měsíc pilotovali onšovští senioři Boeing 737

Jsou to právě tři roky, kdy režisér Marek Dobeš natočil v Domově důchodců Onšov, příspěvkové organizaci Kraje Vysočina, dokument s názvem Cesta na Měsíc. Zachytil v něm atmosféru během finálových kilometrů cesty na Měsíc, kterou klienti domova absolvovali na rotopedech.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 24. 1. 2018

Podívejte se na kamerový záznam krádeže v jihlavském obchodním centru a dejte vědět policii, pokud zloděje poznáte. Dále ve zprávách prozradíme, kde budou v Pelhřimově stát další knihobudky.

Číst dál...

V roce 2018 opraví Kraj Vysočina minimálně dvacítku mostů, dojde i na jihlavský „tankodrom“

Vysočina, prostřednictvím Krajské správy a údržby silnic Vysočiny, je připraven v letošním roce provést opravu silnice II/4062 Jihlava–Pístov a Pístov průtah, během léta a podzimu by tak mělo dojít k výměně historicky položeného kamenného podkladu jihlavské Telečské ulice za asfaltový koberec.

Číst dál...

Ještě týden je možné nominovat počiny v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

Společným cílem anket Zlatá jeřabina a Skutek roku je nalézt nejlepší počiny a projekty vedoucí k rozvoji regionu. Příjem nominací do obou anket bude ukončen 31. ledna 2018. Nominovat může kdokoliv, a to aktivitu, která proběhla v předešlém roce. Nominace je možná pomocí elektronického formuláře umístěného na webových stránkách www.kr-vysocina.cz/pocinroku.

Číst dál...

REKLAMA