OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Aktuální zprávy 4. 1. 2018

Dnes Vás vezmeme na místo ranní nehody v Pelhřimově a ohlédneme se za uplynulým rokem v jihlavské zoo. Počkejte si také na závěr zpráv, máme pro Vás totiž soutěž!

Číst dál...

SOUTĚŽ: Diváci pořadu Otazníky mohou vyhrát knihu

Další díl pořadu Otazníky by si neměli nechat ujít milovníci literatury. O psaní, překládání i prodeji knih si moderátor Pavel Hájek popovídá se zakladatelkou Podzimního knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě Markétou Hejkalovou. Diváci televize i-Vysočina.cz navíc mají jedinečnou možnost zasoutěžit si o dvě z děl této spisovatelky, její zatím poslední román Měj mě rád/a či audioknihu Rudé paprsky severního slunce.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 3. 1. 2018

V dnešních zprávách se ještě vrátíme k silvestrovské noci, kdy se při odpalování zábavní pyrotechniky zranilo dítě. Radostné události prvních hodin nového roku naopak zmíníme v přehledu prvních miminek narozených letos na různých místech Vysočiny.

Číst dál...

Rok 2018 slibuje extradlouhé víkendy

V nadcházejícím roce nás čeká několik prodloužených víkendů. Jen dva ze třinácti státních svátků připadnou na víkend. Na přelomu března a dubna a následně v červenci slibuje kalendář dva víkendy prodloužené na čtyři dny. Podruhé v řadě tak bude mít rok jen 250 pracovních dnů.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 22. 12. 2017

Co na dětském oddělení brodské nemocnice pořídili za darované peníze a jakou změnu zaznamenají autobusoví cestující, kteří nastupují a vystupují na třebíčském nádraží, to se dozvíte v dnešních zprávách. Určitě Vás bude také zajímat předpověď počasí na Štědrý den.

Číst dál...

REKLAMA