OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zastupitelstvo Kraje Vysočina schválilo rozpočet na rok 2018

Zastupitelstvo Kraje Vysočina v úterý schválilo podobu krajského rozpočtu na rok 2018. Vedení kraje plánuje vyšší investice do silnic, nemocnic včetně záchranky i do nové krajské knihovny. Podle informací náměstka hejtmana Kraje Vysočina pro oblast financí Josefa Pavlíka nepočítá Kraj Vysočina s čerpáním dlouhodobého úvěru. Naopak je o 110 miliónů korun posílena položka Nespecifikovaná rezerva, která je mimo jiné určena i na stabilizaci personální situace ve zdravotnictví, sociálních službách a na podporu mimořádných sportovních akcí konaných v roce 2018, u kterých není jasné, zda budou podpořeny z prostředků ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Číst dál...

Nominujte Počin roku 2017 v anketách Zlatá jeřabina a Skutek roku

V lednu vyhlásí Kraj Vysočina 14. ročník ankety Zlatá jeřabina – Cena Kraje Vysočina za kulturní počin roku a 9. ročník ankety Skutek roku. Společným cílem anket je nalézt nejlepší počiny a projekty vedoucí k rozvoji regionu v oblasti kultury, památkové péče, životního prostředí, volného času dětí a mládeže, poradenství, vzdělávání a osvěty a sociálně-zdravotní oblasti.

Číst dál...

Malíř Jakub Tomáš pobyl na zkušené ve Francii

Vzájemná spolupráce Kraje Vysočina a francouzského regionu Grand Est v oblasti kultury a umění umožnila absolvovat dvouměsíční tvůrčí stáž malíři Jakubu Tomášovi z Jihlavy. V ateliérech rezidence v Camac tvořil vedle umělců z Brazílie, Mexika, Kanady, Německa, Španělska, Jižní Korey nebo Austrálie.

Číst dál...

VIDEO: Aktuální zprávy 8. 12. 2017

V dnešních zprávách se podíváme na místo nehody kamionu, který na dálnici narazil do protihlukové stěny. Kromě toho si dobře prohlédněte zloděje a dejte vědět policii, pokud ho poznáte.

Číst dál...

REKLAMA